نمایش دادن همه 7 نتیجه

فیس واش از پاک کننده های پر کاربرد صورت محسوب میشود. امروزه همه ی افراد به اهمیت پاکسازی ژل شست و شوی صورت پی برده اند. خرید فیس واش از دیگر پاک کننده های صورت رایج تر است. چرا که فیس واش برخلاف پاک کننده های صابونی ،‌ اسید صورت را حفظ میکند تا باکتری های مفید در روی صورت پایدار بمانند.

خرید فیس واش برای پاک کنندگی عمیق صورت

امروزه برای شستن صورت به جای صابون از ژل های شست و شو یا فیس واش استفاده میکنند. خرید فیس واش به امری ضروری در میان همه ی انواع پوست ها تبدیل شده است. زیرا این نوع از ژل شست و شوی صورت ، ضمن پاک کنندگی عمقی پوست ،‌ رطوبت میان بافتی سلول ها را نیز حفظ میکند. که این خود یک امتیاز در مقایسه با پاک کننده های صابونی و شامپوهای بچه  است. زیرا پس از شستن صورت با ژل شست وشو احساس خشکی و کشیدگی صورت را نمیکنید. خرید ژل پاک کننده صورت برای تمام افراد لازم است. زیرا در طول روز پوست صورت در معرض گرد و غبار و چربی های زائد قرار میگیرند. برای پاکسازی این مواد آلوده از صورت که خود منشا جوش ها و یا پیری زودرس است،‌ استفاده ی روزانه از فیس واش  لازم است. شما میتوانید خرید بهترین انواع ژل شستشوی صورت را در فروشگاه اینترنتی شادی بیوتی تجربه کنید. شما با انتخاب محصولات ما برای شستن صورت خود، بی شک تا چندین روز پس از مصرف احساس رطوبت و طراوات را در پوست خود خواهید کرد.

خرید فیس واش برای پاک کردن صورت خود

 

نکات لازم در خرید ژل شست و شوی صورت

در خرید فیس واش (Face wash)،‌ باید دقت کنید که متناسب با جنس پوست خود فیس واش مناسبی را  خریداری کنید. فیس واش ها برای اساس نوع پوست به سه دسته تقسیم میشوند.

  • فیس واش مخصوص پوست چرب
  • فیس واش مخصوص پوست خشک
  • فیش واش مخصوص پوست نرمال

در انتخاب ژل شستشوی صورت به محتویات برچسب آن توجه کنید که از مواد غیر صابونی ساخته شده باشند. و نیز حاوی هیالورونیک اسید باشد. زیرا فوم شستشوی  صورت  باید علاوه بر پاک کنندگی صورت باید به تعادل چربی و خشکی صورت نیز کمک کند. و نیز با کاهش منافذ باز صورت از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری کند.

فیس واش ها و شوینده ها در انواع روتین های  مراقبت های پوستی نقش مهمی دارند. شما میتوانید جهت آشنایی با برنامه روزانه و روتین مراقبت از پوست خود به این مقالات مراجعه فرمایید:
روتین مراقبت از پوست خشک

روتین مراقبت روزانه از پوست مختلط

روتین مراقبت از پوست چرب

خرید بهترین انواع ژل شستشوی صورت

شستن صورت با آب خالی برای پاک کنندگی صورت کافی نیست. برای زدودن گرد وغبار و چربی های اضافی از صورت ،  نیاز داریم تا خرید فیس واش را برای مراقبت های پوستی خود امری  ضروری بدانیم. خرید بهترین انواع ژل شستشوی صورت در فروشگاه اینترنتی شادی بیوتی به آسانی امکان پذیر است . ما بهترین ها را برای شادابی پوست شما به ارمغان آوردیم . در شادی بیوتی با انواع و اقسام شوینده های با کیفیت و با قیمت مناسب روبرو هستید. ما تلاش کرده ایم که شوینده هایی را ارائه دهیم تا متناسب با تمامی مشکلات پوستی باشد به نمونه ای از آنها که در زیر آورده شده است توجه کنید.

  • ژل های شست و شوی صورتی که مناسب با پوست حساس است
  • شوینده هایی که علاوه بر پاک کنندگی پوست ، آبرسان قوی نیز هستند
  • همچین فوم شست و شوی ضد لک که مناسب برای افرادی است که مستعد لک هستند.
  • فوم شست وشوی روشن کننده ، با افزایش گردش خون در رگهای پوستی چند درجه پوست را روشن تر میکند
  • فوم شست وشوی پوست چرب و جوش دار برای افرادی که پوست چرب دارند عرضه شده است. با کاهش چربی پوست از ایجاد جوش نیز جلوگیری میکند. البته رطوبت و آبرسانی پوست چرب با استفاده از این محصول حفظ می گردد.

قیمت انواع فیس واش بر اساس نوع و میزان محتویات داخل بطری متفاوت است. البته نام برند نیز در قیمت فیس واش ها بی تاثیر نیست. با این حال فروشگاه اینترنتی شادی بیوتی با استفاده از تخصص کارشناسان خود در زمینه ی محصولات بهداشتی،‌ سعی خود را برای ایجاد تناسب میان قیمت و کیفیت کالاها کرده است. بنابراین با  اطمینان  خاطر از خرید و قیمت فیس واش لذت ببرید.

 

خرید فیس واش برای حفظ زیبایی

 

 

نحوه ی استفاده از فیس واش

پس از خرید فیس واش، برای نتیجه گیری بهتر باید نحوه ی استفاده از آن و میزان استفاده از آن را نیز در طول روز رعایت کنید. افرادی که دارای پوست خشک هستند میتوانند در طول روز یکبار صورت خود را با آن شست و شو دهند. سپس از یک مرطوب کننده و آبرسان استفاده کنند. افرادی که دارای پوست نرمال هستند میتوانند دو بار صورت خود را با استفاده از ژل های شست و شوی صورت ماساژ داده سپس آبکشی کنند. کسانی که پوست چرب دارند نیز باید حداقل دو بار صورت خود در طول روز  با شوینده های مخصوص صورت تمیز کنند. برای پاک کردن عمیق صورت یک دقیقه  تمام نقاط صورت را با استفاده از ژل شست و شوی صورت ،  ماساژ دهید سپس با آب بشویید. شستن عمیق صورت باید در تمامی پوست ها انجام گرفته شود.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن