نمایش دادن همه 15 نتیجه

خرید محصولات ضد جوش

جوش و آکنه نوعی بیماری پوستی است. که با آغاز دوره ی بلوغ به دلیل نوسانات هورمونی ، روی  پوست ظاهر میگردد. خرید محصولات ضد جوش یکی از راههای درمان این نوع از عارضه های پوستی محسوب می شود. در حقیقت راه های درمان زیادی برای از بین بردن آکنه های روی صورت خود وجود دارد. نظیر روشهای سنتی و خانگی ، اما استفاده از این روش ها طولانی و غیر علمی می باشد.از این رو خرید محصولات ضد جوش نسبت به سایر روش ها ، دوره درمان کوتاه تر دارد و نیز اصولی و علمی تر می باشد. چرا که تمامی موارد  مربوط به رفع جوش در ترکیبات محصولاتی از این قبیل استفاده شده است.  محصولات ضد جوش به دلیل داشتن آنتی بیوتیک موضعی در ترکیبات خود، باعث خشک شدن جوش چرکی میشود. بنابراین به کاهش التهاب آن نیز کمک میکند. در تعریف کلی اهداف کرم های ضد جوش  در درمان جوش شامل موارد زیر است.

  • متعادل کردن هورمون های نامنظم
  • تنظیم چربی های زیر پوستی در فولیکول مو
  • پاکسازی صورت از باکتری ها ی موجود در صورت
  • خاصیت لایه برداری در هنگام از بین رفتن جوش به طوری که جای جوش ها نیز محو گردد.

خرید محصولات ضد جوش

خرید محصولات ضد جوش برای درمان جوش

خرید محصولات ضدجوش متناسب با نوع جوش

درهنگام خرید محصولات ضد جوش ،‌ توجه به کیفیت و قیمت کالا اولین قدم برای خریدی بهینه  است. در واقع باید تناسب بین کیفیت ، قیمت و میزان مواد موجود در ضدجوش برقرار باشد. شما باید با توجه به نوع جوشی که دارید اقدام به خرید محصولات ضد جوش کنید. جوش ها در شکل ها ی متفاوتی  مانند جوش های سرسیاه ، سر سفید، پاپول ها ،  پاسچول ها و آکنه های کیستی وجود دارند. شما میتوانید با انواع جوش ها و راهکارهای درمان هر کدام  در مقاله مرتبط آشنا شوید. کرم ها و ژل های ضد جوش نیز بر اساس نوع جوش ساخته شده اند. شما نیز در خرید بهترین کرم و ژل های ضد جوش باید به کاربرد اصلی و ترکیبات موجود در آن توجه کنید. این ترکیبات شامل موارد زیر است.

  • بنزوئل پر اکسید : برای خشک کردن چرک جوش و پیشگیری از بروز دوباره ی آن در ترکیبات بیشتر کرم های ضدجوش وجود دارد.
  • گوگرد: نوعی ماده ی طبیعی با بویی خاص است. در ترکیبات بهترین کرمهای ضدجوش یافت میشود
  • رزورسینول: برای از بین بردن سلولهای مرده ی پوست از این ماده ی شیمیایی در ساختار کرم و لوسیون های ضدجوش استفاده میکنند.
  • اسیدسالیسیلیک: برای جلوگیری از بسته شدن منافذ پوست از ترکیب رایج اسیدسالیسیلیک در ساخت کرم ها و ژلهای ضدجوش استفاده میکنند.
  • اسید رتینوئیک: کرم ها و ژل های ضد جوش حاوی اسید رتینوئیک از جمله بهترین محصولات موضعی ضدجوش محسوب میشوند. خاصیت اصلی این ترکیب از بین بردن کومدون و التهاب جوش است.

محصولات ضد جوش

خرید محصولات ضد جوش راهی برای بالا بردن اعتماد به نفس

در خرید محصولات ضد جوش علاوه بر اینکه باید به ترکیبات موجود در آنها دقت کنید. باید نوع پوست خود را درنیز نظر بگیرید. مثلا اگر پوست خشکی دارید و قصد خرید محصولات ضد جوش را دارید. سراغ کرم هایی با ترکیبات نرمال بروید. تا دچار عوارض حاصل از استفاده ی کرمهای ضد جوش نشوید. علاوه بر این ابتدا علل بروز جوش و آکنه را در صورت خود شناسایی کنید سپس اقدام به خرید محصولات ضد جوش کنید. برای مثال اگر دلیل بروز جوش روی صورتتان نوسانات هورمونی است. طبیعتا جوش بزرگ زیر پوستی زیر چانه تان خواهید داشت. که درمان آن ماهها طول میکشد. پس در خرید محصولات ضد جوش سراغ ترکیباتی بروید که جوش هورمونی را بهبود ببخشد.

قیمت و خرید بهترین کرم و ژل های ضد جوش

مناسب ترین قیمت و خرید بهترین کرم و ژل های ضدجوش در فروشگاههای معتبر با استانداردهای لازم صورت میگیرد.  بدون اغراق فروشگاه اینترنتی  شادی بی اس سی ، برای خرید محصولات ضد جوش برترین گزینه است. زیرا به عرضه ی  بهترین محصولات ضدجوش خارجی و ایرانی در برندهای مختلف می پردازد. برای مشاهده ی  مشخصات و قیمت انواع محصولات پیشگیری و درمان جوش و آکنه، فقط کافی است در شادی بی اس سی ،‌ بر اساس نوع پوست خود به شناسایی کرم های قوی و کاربردی بپردازید. و با توجه به بودجه ای که دارید بهترین انتخاب را برای درمان جوش و جای جوش هایتان انجام دهید. پس از خرید محصولات ضد جوش ، ابتدا به نحوه ی استفاده ی از آن توجه کنید. اینکه روزی چند بار و چه میزان از آنها استفاده کنید. و حتما دوره ی مصرف را کامل کنید. اگر در ابتدا با استفاده از کرم های موضعی ضد جوش میزان جوش‌های شما  افزایش یافت نگران نباشید این موضوع در طول درمان جوشها مساله ای طبیعی است. با  ادامه دادن مصرف محصولات ضد جوش و کامل کردن دوره‌ی آنها این مشکل برطرف خواهد شد.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن