نمایش دادن همه 20 نتیجه

خرید محصولات مناسب پوست چرب

خرید محصولات مناسب پوست چرب یکی از مهم ترین و موثر ترین روشها برای کنترل چربی پوست و درمان جوش است. استفاده از محصولات مراقبت از پوست های چرب تنوع زیادی دارند و از تاثیر گذاری فراوانی برخوردار هستند با این وجود بهتر است برای تاثیر بیشتر ،‌ رژیم غذایی مناسب، ورزش کردن را در برنامه خود قرار دهید.
داشتن پوستی صاف و شاداب نه تنها باعث افزایش اعتماد به نفس و جذابیت بیشتر میگردد ، بلکه خبر از سلامت درونی شما نیز میدهد. پوست شاداب نشان دهنده سلامت جسمی و روحی شماست.
همان طور که میدانید، یکی از علل بروز جوش در بزرگسالی عدم تعادل هورمون ها میباشد که کاهش استرس میتواند تاثیر به سزایی در کنترل چربی پوست داشته باشد . برای مراقبت از این نوع پوست، بهتر است در کنار استفاده از محصولات مراقبتی مختص پوست های چرب، سبک زندگی سال تری را در پیش بگیرید که شامل کاهش تنش های زندگی ، داشتن تغدیه سالم تر و ورزش مداوم میباشند.
برای اینکه پوستی صاف و شاداب و عاری از جوش داشته باشید لازم است تا به طور روزانه به طور درونی و بیرونی به پوست خود رسیدگی کنید.
در این مطلب شما با بهترین و موثر ترین محصولات روتین پوستهای چرب آشنا میشوید.

خرید محصولات مناسب پوست چرب و جوشدار

معرفی بهترین محصولات روتین پوست چرب
در هنگام خرید محصولات مناسب پوست جوش دار ، با محصولات متنوعی از جمله انواع پاک کننده ها و کرم ها، و … روبرو هستید. در اینجا نگاه اجمالی به نحوه ی خرید محصولات مناسب پوست چرب و محصولاتی که به شما کمک میکنند چربی پوست خود را کاهش دهید می اندازیم.
• پاک کننده ها: یکی از مهم ترین محصولات که در برنامه روزانه مراقبتی شما از پوستتان قرار میگیرد، پاک کننده ها و شوینده های پوست هستند. امروزه پاک کننده ها به شکل صابونی ، کرم و ژل قرار دارند. برای شستن صورت خود بهتر است از پاک کننده های غیر صابونی استفاده کنید. زیرا این نوع از شوینده ها اسید صورت را از بین نمی برند. وجود اسید به کاهش باکتری های صورت کمک زیادی میکند.
• تونر: بعد از انتخاب پاک کننده ی صورت، به دنبال خرید یک تونر مناسب پوست چرب باشید. زیرا پس از شستن صورت، نیاز دارید که از محصولی استفاده کنید که PH صورت را متعادل سازد. یعنی میزان اسید و بازی صورت را در حالت کنترل نگه دارد. استفاده‌ی روزانه از تونرها موجب بسته شدن منافذ پوست، ایجاد رطوبت و کاهش موهای زیر پوستی می گردد.
• آبرسان: کرم آبرسان بدون شک یکی از انتخاب های مناسب برای کسانی است که دغدغه ی زیبایی پوست خود را دارند. برخی فکر می کنند کرم آبرسان همان مرطوب کننده ی صورت است درحالی که میان این دو محصول بهداشتی تفاوت زیادی است. به عبارتی کرم آبرسان برای کم آبی صورت کاربرد دارد. ولی کرمهای مرطوب کننده در پوستهای خشک به منظور رفع خشکی و ترک خوردگی کاربرد دارند. از این رو در خرید محصولات مناسب پوست چرب به منظور آبرسانی پوست خود ،‌ حتما سراغ این نمونه از محصولات مراقبتی پوست بروید.

خرید محصولات مناسب پوست چرب به عنوان روتین روزانه ی مراقبت از پوست چرب

• ضد آفتاب: درمیان محصولات تخصصی پوست چرب ، خرید ضد آفتاب از ضروری ترین کارها است. خصوصا ضد آفتابی که فاقد چربی می باشد. و قابلیت کنترل چربی های پوست را دارد. کسانی که اهل آرایش روزانه هستند. می توانند از ضد آفتاب های رنگی برای پوشش لک و جوش های صورت خود استفاده کنند. شما با خرید ضد آفتاب مناسب پوست چرب با یک تیر دو نشان زده اید. در واقع هم از پوست خود در مقابل آسیب اشعه ی نور خورشید محافظت کرده اید . و هم از آرایش ملایم صورت در طول روز برخوردار شده اید.
• لایه بردار: حالا که با استفاده از مراقبت های درونی و برونی پوست خود، از شر جوش ها خلاص شده اید. وقت آن رسیده است در خرید محصولات مناسب پوست چرب، به دنبال کرم های لایه بردار باشید. کرم های لایه بردار جهت اسکراب صورت کاربرد دارند. به طوری که با از بین بردن سلول های مرده ی پوست چرب،‌ به فرایند تولید سلول جدید کمک فراوانی می کنند. بنابراین جای جوش ها نیز به مرور زمان از بین خواهند رفت. البته بهتر است در انتخاب کرم لایه بردار با پزشک متخصص پوست خود نیز مشورت کنید. زیرا استفاده ی نادرست از کرمهای لایه بردار خود زمینه ساز لک و اسکارهای پوستی است. در کنار لایه برداری صورت حتما از ضدآفتاب ها ی مخصوص پوست چرب نیز استفاده کنید.

• ماسک صورت: برخی از مواد طبیعی کارایی بیشتری در بهبود جوش صورت نسبت به مواد شیمیایی و دستکاری شده دارند. شما می توانید در هنگام خرید محصولات مناسب پوست چرب ، سری هم به ماسک های صورت مخصوص پوست های چرب بزنید. این ماسک ها به صورت پودرهای گیاهی ، میوه ای و ژله ای قرار دارند. شما می توانید هفته ای دوبار از ماسک های مناسب پوست چرب استفاده کنید. تا پوست خود را از ویتامین های موجود در طبیعت غنی سازید.

سبد خرید
به بالای صفحه بردن